referencje

“Pani Kasia Rogalska wykonała dla mnie szereg prac w zakresie projektowania wnętrz, w tym kompleksowego projektu wystroju wnętrz zabytkowego obiektu na wrocławskim Starym Mieście oraz była zaangażowana w kilka projektów budowy obiektów wolnostojących.

Moja wieloletnia współpraca z Panią Kasią składa się sprawnie i bez zastrzeżeń, a zlecone przeze mnie prace zostały wykonane z należytą starannością.

Nie sposób nie docenić profesjonalizmu Pani Architekt, jej energii, poczucia estetyki, i dbałości o detale.  Rozwiązania proponowane przez Panią Kasię cechują się świeżością i ponadczasową elegancją, a od strony praktycznej – funkcjonalnością.

Nie mniej ważna jest bardzo dobra komunikatywność Pani Architekt w relacjach z inwestorem i wykonawcami. Pani Kasia wsłuchuje się w oczekiwania inwestora, a jednocześnie – co udowodniła wielokrotnie – wykazuje się niezbędną asertywnością by wychwycić te rozwiązania rozważane przez inwestora, które byłyby niespójne z całokształtem projektu i przekonać go do lepszych, bardziej estetycznych, a częstokroć również tańszych rozwiązań.

Pani Kasia jest w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom zarówno pod względem oczekiwań najbardziej wymagających inwestorów, do których sam się zaliczam, jaki i stopnia skomplikowania projektów.

Pragnę zdecydowanie polecić współpracę z Panią Architekt jako osobą nie tylko profesjonalną, sumiennym kontrahentem, ale i pozytywną osobą, z którą współpraca odbywa się w miłej atmosferze. ”

M.S./inwestor indywidualny/

 

“Podziękowania za bardzo udaną współpracę. Zleciliśmy z mężem kompleksową usługę projektową zmiany aranżacji wnętrz mieszkania i z perspektywy czasu uważamy to za doskonałą decyzję.
Pani Kasia jest bardzo kompetentną, cierpliwą i kreatyną osobą, potrafiącą wsłuchać się w wymagania i potrzeby klienta. Już pierwsza propozycja zmian stanowiła dowód umiejętności pogodzenia praktycznych rozwiązań z estetyką odpowiadającą naszym potrzebom.
Współpraca przebiegła idealnie i bez żadnych niespodzianek. Pani Kasia dała się poznać jako osoba bardzo elastyczna i terminowa.
Dzisiaj w naszym mieszkaniu czujemy się z mężem wspaniale i komfortowo pod każdym względem. Nareszcie wszystko ma tam swoje miejsce.
Polecam gorąco!”
Beata Żak, Wrocław

“Pani Katarzyna Rogalska odpowiedzialna była za wykonanie rewitalizacji i remontu w naszym domu oraz strefie ogrodowej. Wszelkie prace i projekty wykonane przez Panią Katarzynę Rogalska były sumienne, terminowe oraz profesjonalne.
Polecamy Panią Katarzynę Rogalską jako osobę kompetentną, pełną pomysłów i chętną do współpracy i realizacji nowych projektów.”
Monika Nowicka, Luboń

“Pani Katarzyna Rogalska zrealizowała na nasze zlecenie w 2016r. rewitalizację hal-produkcyjno-magazynowych wraz z zapleczem biurowym. W trakcie realizacji oraz po zakończeniu prac nie stwierdziliśmy żadnych uchybień ani nieprawidłowości. Wszelkie prace zostały wykonanie z należytą starannością, bez zastrzeżeń, terminowo i zgodnie z projektem oraz wymogami technicznymi.
Z pełnym przekonaniem i zadowoleniem udzielamy rekomendacji Pani Katarzynie Rogalskiej jako doświadczonego i rzetelnego wykonawcę.”
Roma Investments

“Projekt terminowy, wykonany zgodnie z ustaleniami. Wizualizacja spełniła oczekiwania i Nasze założenia. Sprzęty dobrane w różnych kategoriach cenowych – co również można uznać za duży plus. Całość wykonana bez wcześniejszego oglądu mieszkania. Kontakt telefoniczny jak i mailowy bez zastrzeżeń.”
Emilia Raszek